Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

2020 Kır Düğün Konseptleri


 

Bahar ve yaz aylarında düğün yapacakların tercih ettiği kır düğünleri, doğa içinde yaratıcı konseptler kullanarak düğününüzü farklılaştırmanızı sağlıyor. Motali Life Hotel kır düğünü yapmak isteyenlere, geniş bahçesinde dilediğiniz konseptte masalsı bir düğün imkanı sunuyor. 

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için kır düğün konseptlerine bir göz atalım.Kır düğünü temasına uygun açık alanda uzun dikdörtgen ağaç masalar ve sandalyeler kullanılabilir. Hasır suplalar, çiçek desenli servis örtüleri, cam fanuslarda renkli çiçekler ve mumlar kullanarak bohem tarzda masa düzeni tercih edebilirsiniz.
 


Düğün konsepti sadece masa süslemesiyle kalmıyor mekanın tamamında o belirlediğiniz konsepti uygulayarak masalsı bir hava yaratabilirsiniz. Düğün yerinde bulunan ağaçları  cam kavanoz içinde çiçeklerle, hasır veya ahşap fenerlerle süsleyerek hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

20.yy başlarında ortaya çıkan bohem anlayış daha özgür ve rahat yaşamı benimseyen kişileri yansıtır. Her alanda karşımıza çıkan bu yaklaşım düğünlere de kullanılıyor. Bohem tarzı yansıtan düş kapanı; kızılderililerin inanışına göre kabuslardan korunma amacılığıyla başucuna asılan elişi bir semboldür. Çemberi iple örümcek ağ şeklinde örülerek yapılan düş kapanını, dilerseniz danteller kullanarak da yapabilirsiniz. Bohem bir tarz yaratan düş kapanlarını nikah alanında tak olarak kullanılabilir.

Doğa içinde çimlerin üstünde gerçekleşecek bir düğün konseptinde masa ve sandalye süslemesine en yakışan çuval kumaş örtü ve beyaz cipso çiçekler kullanarak hem sade hem de şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Sade bir masa süslemesi kullanarak başrolde led ışıkların olduğu romantik bir düğün konsepti belirleyebilirsiniz. Havanın kararmasıyla led ışıkların yansımasıyla çok hoş bir ambiyans yakalanabilir.

Düğün günü olası bir yağmura karşı çadır tipi brandaları tül ve led ışıklarla süsleyerek romantik bir konsept tercih edebilirsiniz.

Motali Life Hotel’in 750 kişilik açık alanında düşlediğiniz kır düğün konseptini deneyimli ekibimizle birlikte planlayabiliriz. Unutulmaz bir düğün yaşamak istiyorsanız, düğün mekanı ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek veya bilgi almak isterseniz 0262 354 22 70 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için ise bizlere her zaman yukarıdaki telefon numaralarının haricinde info@motalilife.com e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz ilgili bir başka yazımız olan Hayallerinizdeki Düğün Maşukiye Motali Life Hotel’de blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

* Bu blog yazısının kapak görselinin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. 

* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (1. resim)

* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (2. resim)

* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (3. resim)

* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (4. resim)

* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (5. resim)

* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (6. resim)

Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •