Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

Senenin sonu geldiğinde akıllarda hep “bu sene yılbaşında ne yapıyoruz” sorusu yer alıyor. Geçen sene evde yılbaşı geçirdiyseniz bu seneyi farklı olarak dışarıda eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyebilirsiniz. Motali Life Hotel her yıl olduğu gibi misafirlerini mutlu edecek eğlenceli bir yılbaşı programı hazırladı. Yeni yıla sevdiklerinizle birlikte geçmiş yılı geride bırakarak umut dolu bir şekilde neşeyle yılbaşını kutlayabilirsiniz. Kartepe Maşukiye’de kışın kar manzarasıyla yılbaşı gecesini geçirmek isterseniz Motali Life Hotel’de yılbaşı gecesi Hoşgeldiniz kokteyl ile başlıyor olacak.

Motali Life’ın şık restoranında yılbaşına özel meze tabağı, lezzetli ara sıcak ve şefin özel sosu eşliğinde fıstıklı dana antrikot sarma, mevsim meyveleri ile ayva ve kabak tatlısından oluşan zengin menüsü yanında limitsiz yerli alkol yer alıyor olacak. Yılbaşı eğlencesi

geniş repertuvarlarıyla Hayalperest orkestrası ve Görkem Subaşı’nın sahne almasıyla başlayacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise bir yılbaşı klasiği olan oryantal şov ile devam edecek. Ardında da DJ Ulaş İşgen’in performasıyla eğlenceli bir after party sizleri bekliyor olacak. Sürprizlerle dolu bir yılbaşı yaşamak için kişi başı paket fiyatı 300 TL karşılığında unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz.

Motali Life Hotel’in yılbaşı fırsatlarından yararlanıp unutulmaz bir gecenin ardından konforlu odalarında dinlenebilir, sabahleyin yılbaşı sonrası açık büfe kahvaltısı ile 2020’ye keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

iletişim formuna gitmek için tıklayınız.


Yılbaşı Konaklama Paketlerimiz