Motali Life Otel
TR EN AR  
 
 

AKTİVİTELERKAYAK


Kayak merkezlerinin gözbebeği olan Kartepe Kayak Merkezine olan mesafemiz sadece 12 km’dir.

TREKKİNG:

Türkiyenin Sayılı treking parkurlarının bulunduğu ilimizde misafirlerimize bu imkânı keyifle sunuyoruz. Kentimizde iki önemli treking parkuru var ve bir tanesi Kuzuyayla’dan Kartepe zirveye çıkan Kartepe Parkuru. Otelimizden hareket eden misafirlerimiz Kuzuyayla’ya kadar araçla gidip yürüyüşe buradan başlıyor. Bu bölgede anıt kayın ağaçları bulunuyor. Ve doğanın tüm güzelliğine dokunabiliyor ve bol oksijeni içinize çekebiliyorsunuz.

Otelimize döndüğünüzde sunduğumuz imkânlarla dinlenmenin zevkini çıkartabiliyorsunuz.

İkinci Parkur: Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin bir bölge olan Yuvacık'ta bulunan Aytepe parkuru. İlimizin en güzel yürüyüş rotalarından birisidir.  Parkur Aytepe'den keyifli ve harika bir manzara eşliğinde başlıyor. Yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş sonrası, su deposuna varılıyor, biraz istirahatın ardından yürüyüşe devam ediliyor. Daha sonra kanyonun içinde ve zaman zaman coşkulu bir dere eşlik ediyor sizlere ve birçok küçük şelale güzel kareler sunuyor. Rahat fakat biraz uzun yürüyüşün ardından  Otel'e döndüğünüzde ılık bir duş sonrası sizleri yemek salonunda ki lezzetlerimizle bekliyor oluyoruz.

SU SPORLARI

Otelimize 5 km  mesafede bulunan Sapanca Gölü’nde yaz mevsiminde, su kayağı, Deniz bisikleti ve kano gezintisi aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. 

ATV SAFARİ
Kartepe orman içinde yer alan parkurlarda farklı bir aktivite arayan ve adrenalin yaşamak isteyen misafirlerimiz ATV safari turuna çıkarak stres atabilirler.

YÖRESEL ÜRÜNLER:
Maşukiye’ye özel ürünleri görüp, satın alabileceğiniz doğal marketler ve pazarımız sizlere doğal yaşamın nimetlerini de sunacaktır. Doğada kendiliğinden yetişen veya köylülerimizin yetiştirdiği yöremize özel böğürtlen, üzüm, yaban mersini, frenk üzümünün tadına bakabilir ve satın alabilirsiniz. 
Ayrıca yol boyunca göreceğiniz yeşilin her tonu ve yöremizde son derece yaygın olarak yetiştirilen borazan çiçeği sizlere görsel bir şölen sunarak keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

FASIL KEYFİ
Otelimizde her hafta sonu fasıl keyfini yaşayabilirsiniz. Yıllardır deneyimli kadrosu ile kentimizin en güzel fasıl mekanlarından birisi olan Motali Restorantımızda edindiğimiz tecrübelerimizi artık Otel restorantımızda da devam ettiriyoruz. Motali fasıl ekibimize eşlik eden solistlerle hafta sonları Motali Life Hotel'de bir tatlı huzur her zaman vardır.
Wellness Center

FASIL AKŞAMLARI

 

Takip Edin
Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ * Tel: 0262 354 22 70 (Pbx) Faks:0262 354 22 72

Sapanca Otel - Maşukiye Otel için adresiniz Motali Life Otel